Čia rasite trumpus mūsų gaminių aprašymus

Tikime, kad tikrai rasite sau ar savo artimiems žmoniems, skaniausios duonos kepalėlį.

Becukre_rugine_duona.jpg

Ruginė be pridėtinio cukraus

Tai tik iš ruginių miltų iškepta duona be pridėtinio cukraus ir kvietinių miltų, todėl ja gali mėgautis žmonės ribojantys cukraus kiekį ar turintys alergiją kviečiams. Labai sena šios duonos receptūra ir kepimo technologija paveldėta iš Dzūkijoje XX a. viduryje gyvenusios močiutės. 2016 metais ši duona LR Žemės ūkio ministerijoje buvo sertifikuota, kaip tautinio paveldo produktas.

SONY DSC

Ruginė su kanapių sėklomis

Ši duona gaminama iš ruginių sijotų, viso grūdo dalių ruginių miltų, vandens, cukraus, kanapių sėklų, žiupsnelio kvietinių miltų, joduotos druskos, bei raugo. Pagardinimui įdedame truputėli kmynų. Tai saldžiarūgščio skonio, bei išskirtinio kvapnumo duona. Kanapių sėklos labai naudingos organizmui: jose gausu baltymų, omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių, daug skaidulų, įvairių mikroelementų ir vitaminų. Šios sėklos laikomos vienomis iš maistingiausių pasaulyje. Tešla duonai gaminama su raugu, minkoma ir formuojama tik rankomis, nenaudojant jokių maišyklių.

rugine svelnioji

Ruginė švelnioji

Pagaminta iš sijotų ruginių miltų, vandens, cukraus, žiupsnelio kvietinių miltų, joduotos druskos, kmynų bei raugo. Tai labai švelnaus, salsvo skonio duona. Tešla minkoma ir formuojama tik rankomis, nenaudojant jokių mechaninių maišyklių.

SONY DSC

Ruginė tradicinė

Juoda ruginė tradicinė lietuviška duona gaminama iš viso grūdo dalių ruginių miltų, vandens, cukraus, žiupsnelio kvietinių miltų, joduotos druskos, bei raugo. Pagardinimui įdedame truputėlį kmynų. Tai saldžiarūgščio ir turtingo skonio duona. Tešla gaminama su raugu pagal seną XX a. vidurio receptūrą, minkoma tik rankomis, nenaudojant jokių mechaninių mayšyklių.

rugine su saulegrazomis

Ruginė su saulėgrąžomis

Gaminama iš  viso grūdo dalių ruginių miltų, vandens, cukraus, saulėgrąžų, žiupsnelio kvietinių miltų, joduotos druskos, bei raugo. Pagardinimui – šiek tiek kmynų. Tai pieniško saulėgrąžų skonio, švelni duona. Saulėgrąžų sėklos duonai suteikia savitą saldų prieskonį, jose gausu naudingų polinesočiųjų riebalų rūgščių, vitaminų bei mineralų ir folio rūgšties. Tešla gaminama su raugu, minkoma ir formuojama tik rankomis, nenaudojant jokių mechaninių maišyklių.

su dziovintais vaisiais

Ruginė su džiovintais vaisiais

Tai juoda ruginė duona su vaisiais, kuri kepama iš rupių, pilno grūdo ruginių miltų, vandens, cukraus, įvairių džiovintų vaisių, žiupsnelio kvietinių miltų, saulėgrąžų sėklų, joduotos druskos, bei raugo. Ši desertinė duona yra saldžiarūgštė, turtinga įvairiais džiovintų vaisių skoniais bei aromatais. Tai puikus vitaminų, mineralų, baltymų, ląstelienos, bei energijos šaltinis. Gali būti valgoma viena, nes labai kvapni ir turtinga skoniu. Tešla minkoma ir kepaliukai formuojami tik rankomis, nenaudojant jokių mechaninių maišyklių.

formine velzelio duona

Kvietinė forminė

Labai švelnaus pieniško skonio, puri, minkšta bet elastinga, o jos receptui – daugiau nei keli dešimtmečiai. Mūsų kvietinė forminė duona yra aukštos kokybės gaminys be cheminių konservantų, sintetinių priedų ir genetiškai modifikuotų organizmų (GMO).  Ji yra lengvai virškinama, tačiau suteikia daug energijos. Ši duona iškepta su mielėmis, todėl rekomenduojame suvartoti per penkias dienas, nes skaniausia kai šviežia.

rugine rupioji

Ruginė rupioji

Tai saldžiarūgštė ir rupios konsistencijos ruginė duona, kurioje jaučiasi grūdų dalys. Viso grūdo ruginiai miltai yra labai vertingi, nes juose yra itin daug biologiškai aktyviųjų elementų, mikroelementų, baltymų, nepakeičiamų aminorūgščių ir antioksidantų. Tešla gaminama su raugu, minkoma ir formuojama tik rankomis, nenaudojant jokių mechaninių maišyklių.

SONY DSC

Ruginiai duoniukai

Tai mažytės saldžiarūgščio skonio ruginės duonelės, gaminamos iš viso grūdo dalių ruginių miltų, vandens, cukraus, žiupsnelio kvietinių miltų, joduotos druskos, kmynų bei raugo. Tešla minkoma ir duoniukai formuojami rankomis, nenaudojant jokių mechaninių prietaisų. Labai tinka dovanoti vestuvių, krikštynų ar kitų švenčių progomis.

SONY DSC

Kvietinė su saulėgrąžomis

Kepama iš kvietinių miltų, vandens, ruginių sijotų miltų, cukraus, joduotos druskos, bei raugo, pagardinta saulėgrąžų branduoliais ir kmynais. Tai itin subtilaus ir švelnaus skonio duona, lengvai virškinama šviesi duona. Tešla minkoma ir formuojama tik rankomis, nenaudojant jokių mechaninių maišyklių.

Pirkite duoną dabar!

Mėgaukitės puikiu skoniu kasdien