Apie įmonę

Esame mažoji bendrija Naminė duonelė – tradicinės lietuviškos duonos kepėjai iš Panevėžio rajono. Veiklą jau vykdome nuo 2012 metų ir mūsų kepiniai yra gerai žinomi ne tik Aukštaitijoje, bet ir visoje Lietuvoje. Kepti pradėjome Velželio kaime, o dabar persikėlėme į Panevėžį. Didžiuojamės, kad puoselėjame senąsias duonos kepimo tradicijas, nenaudojant jokių sintetinių priedų ir gardžią duonelę kepame su didele meile tik iš kokybiškų produktų, o tešlą kildiname raugu ir ją minkome rankomis.

2012 m.

Įsteigėme įmonę MB Naminė duonelė, atidarėme kapyklėlę Velželio kaime Panevėžio rajone. Duonos gaminiams suteikėme “Velželio duona” vardą.

2015 m.

Panevėžio rajono savivaldybės sprendimu tapome geriausia Panevėžio rajono įmonė – nominacijoje „Liaudies tradicijų puoselėtoja“

2016 m.

LR Žemės Ūkio ministerija „Velželio“ duoną sertifikavo kaip Lietuvos tautinio paveldo produktą. Esame jauna, entuziastinga ir siekianti kuo aukštesnių kokybės standartų komanda, nes mums rūpi kokią duoną valgys mūsų klientai.

Sveiki, esame šios įmonės savininkai – Vaidas ir Marius. Mums yra labai svarbi kepinių kokybė ir Jūsų nuomonė. Jei turite kokių nors pageidavimų, klausimų ar pasiūlymų – visuomet galite kreiptis į mus.

Video reportažai