Apie įmonę

Esame mažoji bendrija Naminė duonelė – tradicinės lietuviškos duonos kepėjai iš Panevėžio rajono. Veiklą jau vykdome nuo 2012 metų ir mūsų kepiniai yra gerai žinomi ne tik Aukštaitijoje, bet ir visoje Lietuvoje. Kepti pradėjome Velželio kaime, o dabar persikėlėme į Panevėžį. Didžiuojamės, kad puoselėjame senąsias duonos kepimo tradicijas, nenaudojant jokių sintetinių priedų ir gardžią duonelę kepame su didele meile tik iš kokybiškų produktų, o tešlą kildiname raugu ir ją minkome rankomis.

2012 m.

Įsteigėme įmonę MB Naminė duonelė, atidarėme kapyklėlę Velželio kaime Panevėžio rajone. Duonos gaminiams suteikėme “Velželio duona” vardą.

cropped-favico2-1.png

2015 m.

Panevėžio rajono savivaldybės sprendimu tapome geriausia Panevėžio rajono įmonė – nominacijoje „Liaudies tradicijų puoselėtoja“

IMG_2222

2016 m.

LR Žemės Ūkio ministerija „Velželio“ duoną sertifikavo kaip Lietuvos tautinio paveldo produktą. Esame jauna, entuziastinga ir siekianti kuo aukštesnių kokybės standartų komanda, nes mums rūpi kokią duoną valgys mūsų klientai.

paveldas

2020 m.

Įmonė pelnė „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės organizuojamo projekto „Verslo genas“ svarbiausią nominaciją – „Metų atradimas“. Toks įvertinimas suteiktas už įdiegtą naujovę – duonos graviravimą lazeriu.“

IMG_9161

Sveiki, esame šios įmonės savininkai – Vaidas ir Marius. Mums yra labai svarbi kepinių kokybė ir Jūsų nuomonė. Jei turite kokių nors pageidavimų, klausimų ar pasiūlymų – visuomet galite kreiptis į mus.

Straipsniai ir nuorodos į mediatekas

Video reportažai