Ruginė be pridėtinio cukraus

4,40 11,60 

Tai ypatingo skonio su itin plona ir nesuanglėjusia duonos pluta duona. To pasiekėme dėl griežtos kepimo kontrolės, bei įgūdžių, kurie leidžia Jums mėgautis kokybišku gaminiu.

Išvalyti
Produkto kodas: ru-bec-001 Kategorija:

Aprašymas

Tai tik iš ruginių miltų iškepta duona be pridėtinio cukraus ir kvietinių miltų, todėl ja gali mėgautis žmonės ribojantys cukraus kiekį ar turintys alergiją kviečiams. Labai sena šios duonos receptūra ir kepimo technologija paveldėta iš Dzūkijoje XX a. viduryje gyvenusios močiutės. 2016 metais ši duona LR Žemės ūkio ministerijoje buvo sertifikuota, kaip tautinio paveldo produktas. 2021 metais sveikatos apsaugos ministerija suteikė teisę ženklinti “Rakto skylutės” ženklu.

Rekomenduojama suvartoti per 14 dienų. Grynasis kiekis nurodytas apytikslis!

Sudedamosios dalys: viso grūdo dalių ruginiai miltai, geriamas vanduo, kmynai, raugas, joduota druska. Sudėtyje gali būti kvietinių miltų pėdsakų.

100 g produkto maistinė vertė: energinė vertė 1050 kJ/251 kcal, riebalai 1.29 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0.24 g, angliavandenių 59.33 g, iš kurių cukrų 1.02 g, skaidulos 12.05 g, baltymų 6.76 g, druskos 0.88 g.

 

 

Papildoma informacija

Svoris N/A
Kiekis

Visas kepalas, Pusė kepalo, Ketvirtis kepalo

Pakuotė

Plastikinė pakuotė, Popierinė pakuotė

Gaminių svoriai

Pilnas kepalas – 3kg

Pusė kepalo – 1.5kg

Ketvirtis kepalo – 0.75kg

Gaminių kiekis nurodytas apytikslis!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.